ESV S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej ESV, od blisko 30 lat działającą w sektorze energetycznym.
Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę: www.esv.pl.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w firmie energetycznej i lubisz kontakty z ludźmi, przyłącz się do naszego zespołu i aplikuj na stanowisko:

Menadżer ds. Rozwoju Rynku

Miejsce pracy: Siechnice

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

 • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontraktów inwestycyjnych oraz obsługa istniejących Klientów Spółki,
 • planowanie, prowadzenie i zarządzanie procesem pozyskiwania nowych inwestycji w tym OZE,
 • realizacja planów biznesowych pod kątem obecnych i potencjalnych Klientów,
 • uczestnictwo w projektach strategicznych realizowanych przez Grupę Kapitałową ESV,
 • raportowanie wyników.

Wymagania:

 • wykształcenie techniczne najlepiej energetyczne lub elektryczne,
 • doświadczenie zawodowe w obszarze techniczno-handlowym,
 • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych,
 • znajomość rynku energetycznego i zagadnień powiązanych,
 • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
 • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, nawiązywania relacji i ich utrzymywania,
 • wysoka orientacja na Klienta i otwartość na zmiany,
 • odpowiedzialność, efektywność i samodzielność,
 • orientacja na realizację celów biznesowych,
 • prawo jazdy kat. B.

Atuty dodatkowe:

 • znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającymi swobodną komunikację.

Co oferujemy Pracownikom:

            

 

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert do dnia 04.03.2024 r. na adres e-mail: praca@esv.pl.

Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

 

Nasz proces rekrutacji

 

Przesłanie aplikacji

Na tym etapie przygotuj i prześlij  dokumenty, niezbędne do aplikowania. Kluczowe jest CV - z przyjemnością przeczytamy aplikację dostosowaną do profilu stanowiska na jakie aplikujesz. Wykaż zaangażowanie, przedstaw zakres obowiązków, czym się zajmowałeś/aś.

 

Rozmowa i spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie weryfikujemy przesłane dokumenty pod kątem oczekiwań na stanowisku. W miarę potrzeb kontaktujemy się telefonicznie, żeby wstępnie zweryfikować doświadczenie, umiejętności, czy kwestie związane z motywacja i oczekiwaniami finansowymi, także prowadzimy spotkania rekrutacyjne.

 

Informacja zwrotna

Na tym etapie przekazywana jest informacja zwrotna o zakończeniu procesu rekrutacyjnego, a wybranemu kandydatowi przedstawiana jest oferta.

 

Zatrudnienie i adaptacja

Na tym etapie dopełniamy wszystkich formalności, a po rozpoczęciu pracy przeprowadzamy proces adaptacji. Wiemy, jak ważne dla nowych pracowników są pierwsze dni w organizacji, dlatego koncentrujemy się na tym aby osoba dołączająca do zespołu poczuła się częścią firmy.

Administratorem Danych Osobowych jest ESV S.A. z siedzibą w Siechnicach, przy ul. Ciepłownicza 1A. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ESV S.A. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.